INFORMACE K PLAVÁNÍ

NĚKOLIK ZÁKLADNÍCH DOPORUČENÍ K PLAVÁNÍ:

 1. Malé děti potřebují neoprenové plavky, nebo speciální plavky s pevnou gumičkou, osušku, mýdlo, kosmetiku, čisté přezůvky (i pro doprovod), pro rodiče plavky a zámeček na kočárek. Pro děti s dlouhými vlasy doporučujeme koupací čepici a plavecké brýle. Speciální jednorázové plenky do vody podle váhy dítěte můžete zakoupit na recepci.
 2. Dostanete se k nám přímo z venkovního vchodu z ulice ve Smečkách 3, vedle mléčného baru Bílá vrána (kavárny Vesmírna).
 3. Váš příchod vždy nahlaste na recepci!
 4. Při příchodu je třeba ponechat Váš kočárek ve vyhrazeném prostoru v hlídané garáži za recepcí. Zde si kočárek můžete i zamknout.
 5. Vrchní oděv (kabáty, bundy …) si ponechte ve vyhrazeném prostoru u recepce. Venkovní obuv ponechte v botníku u schodiště.
 6. Zapomenuté věci budou vždy k vyzvednutí na recepci.
 7. Toalety se nachází na recepci a přímo u bazénu.
 8. Vcházejte do převlékárny – šatny vždy 15 min. a k bazénu max. 5 min. před začátkem Vaší lekce.
 9. Pro tatínky, kteří budou plavat, bude vyčleněna jen pánská převlékárna a sprcha přímo u bazénu!!!
 10. Do bazénu se vždy odličte, osprchujte a umyjte bez plavek (platí pro děti a rodiče)!
 11. V případě potápění si umyje vlasy šampónem rodič i dítě!!! Dlouhé vlasy musí mít rodiče i děti do bazénu sepnuté, doporučuje se koupací čepice.
 12. Po sprchování a plavání vcházejte do převlékáren osušeni!
 13. K bazénu si vždy vezměte přezůvky a osušky.
 14. Po ukončení lekce v bazénu je třeba opustit šatny nejpozději do 15 min. Prostory sloužící k aklimatizaci dětí (např. herna) opusťte do 30 min. po vstupu.
 15. Po plavání je Vám k dispozici posezení v herničce ve 4. patře nebo u recepce s možností si ohřát dětské jídlo. Je možné využít sousedního Mléčného baru  Bílá Vrána (PO-PÁ), kde je také dětský koutek.
 16. Doporučujeme Vám, aby Vaše děti vstupovaly na plaveckou lekci do bazénu minimálně 30 min po jídle. Děti zbytečně nepřejídejte (platí hlavně pro děti do 1 roku).
 17. V šatnách ani v prostorách bazénu nejíme, ani nekrmíme děti. Nepřinášíme žádné skleněné věci, které by se mohly rozbít a mohlo by dojít ke zranění.
 18. Budeme rádi za Vaše podněty a náměty k celému plaveckému provozu.
 19. Na webových stránkách www.Plavani-miminek-Praha.cz si důkladně prostudujte aktuální „Provozní řád“ a „Omluvy a náhrady lekcí“.

Prosím, dodržujte tyto body, aby naše společné aktivity mohly být stále jen příjemné. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vás,
s přáním hezkého dne,

Bára, Markéta, Eva, Tereza a Pavlína